KLIKI & PROOVI tooteid kodus või kaupluses midagi maksmata!

TASUTA tarne al 49€, äpiga al 10€

Kiire tarne 1-2 tööpäevaga & tasuta tagastamine!

Võrguühenduseta režiim
Kirjeldus
Kirjeldus
Q+A Zinc PCA näoseerum sisaldab ainulaadset tsingi PCA, Reishi ja Shiitake seente segu. Need toimeained on loodud selleks, et aidata minimeerida pooride suurust ja plekkide teket ilma nahka kuivatamata. Jaapanist pärit Reishi ja Shiitake seened omavad suurepäraseid vananemisvastaseid omadusi. Taimne kollageen parandab naha elastsust ning vähendab kortsude teket, tulemuseks pringim ja nooruslikum nahk. Sobilik normaalsele, rasusele ja kombineeritud nahale.
Detailid
Detailid
SKU
LOVERTE136787
Kaubamärk
Q+A

Q+A Zinc Pca Facial Serum 30ml

398.33 €/L
või tasu ilma ühegi lisakuluta 3.98€ x 3 kuud Inbank või ESTO3-ga.

Suur kevadkaupade Outlet -40 kuni -70%! Kleidid, seelikud, pluusid, pusad, teksad, püksid, jakid, kudumid, spordiriided jpm.

Vaata naistele I meestele I lastele.

KOGU KAUP -20% al 119€ ostust, -15% al 69€ ostust!

Vaata> naistele I meestele I lastele.

Täna KÕIK RIIDED -25%, JALATSID -20%!

Täna KOGU KAUP -22%!

Vaata> naistele I meestele I lastele.

Sõbrakuu! Sisse logides või äpiga KULDKLIENDI staatus ja soodustus KEVADKAUBALT -15% al 49€ ostust!

Vaata> naistele I meestele I lastele.

Täna KOGU KAUP 25-70% soodsam!

  • Eesti parim e-pood 2025
  • TASUTA tarne al 49€, äpiga al 10€
  • Tarne 1-2 tööpäeva
  • TASUTA tagastamine 30 päeva